Co tutaj powstaje..?

Drodzy Miłośnicy luksusowych podróży,
witamy na naszej stronie informacyjnej.

Po wielu latach służbowych i prywatnych wyjazdów nadszedł czas, by spełnić kolejne marzenia. Miałem szczęście poznać niezwykłe miejsca, dlaczego więc nie podzielić się tymi wyjątkowymi doświadczeniami i zostać organizatorem turystyki?

Będąc rodowitym obywatelem Niemiec jestem związany z Polską już od 1996 r. – prowadzę działalność biznesową, tutaj też znalazłem moje prywatne szczęście. Stąd też pomysł stworzenia biura podróży zrodził się właśnie w Polsce.
17 lipca 2012 r. powstała firma Luxus Trip & Travel.Luxus Trip & Travel będzie docelowo nie tylko touroperatorem świadczącym usługi uznanym biurom podróży w Polsce, wypełniając tym samym pewną lukę istniejącą na polskim rynku turystycznym, ale przede wszystkim będzie funkcjonować również jako ekskluzywne biuro podróży.

Naszym celem będzie indywidualne doradztwo i obsługa Klientów Premium, dla których, podobnie jak dla nas, podróżowanie jest pasją i drogą do dalszego rozwoju, dla których podróże są przyjemnością - po prostu - „najlepszym wydarzeniem roku”.

Nasze biuro będzie miało charakter eleganckiego salonu, gdzie przy lampce wina i w przyjemniej atmosferze będą Państwo mogli wyobrazić sobie Waszą podróż marzeń, podziwiając prezentacje, krótkie filmy i zdjęcia, inne niż w standardowych katalogach.Uważnie przyjrzymy się Państwa oczekiwaniom odnośnie wyjazdu i dołożymy wszelkich starań, by im sprostać, niezależnie od kierunku i strony świata. Indywidualnie, z gwarancją niesamowitych i niezapomnianych wrażeń.

Założenie, które jest i było dla mnie od samego początku najistotniejsze, to nie tylko kwestia, żeby „nasi pracownicy byli absolwentami turystyki“ lecz aby również „poznali już trochę świata” i dzięki temu zdobyli wykształcenie najlepsze z możliwych – doświadczenie i praktykę. Nieustannie podążamy w tym kierunku i wysyłamy naszych współpracowników w podróże do miejsc na całym świecie, tak często, jak tylko to możliwe. „Powinni wiedzieć o czym mówią, a nie być tylko dobrymi handlowcami...”

Kolejną kluczową kwestią jest gwarancja, że będąc organizatorem imprezy turystycznej możemy w 100% polegać na naszych partnerach w miejscu destynacji. Podobnie jak w małżeństwie, gdzie można na sobie polegać w dobrych i w złych chwilach.

Wkraczając na ten rynek cieszę się, że mam u boku przyjaciół z branży, którzy mają wieloletnią praktykę i jako doświadczeni przedsiębiorcy służą radą i pomocą.

Tego możecie być Państwo pewni: jako nasi Klienci dołączycie do elitarnego grona.

Nasze biuro, które docelowo będzie się legitymować licencją IATA, będzie mogło realizować także rezerwacje Państwa przelotów. Na Państwa życzenie zorganizujemy dla Was również wyjazd firmowy.Państwo, którzy obdarzą nas swoim zaufaniem, stając się naszymi stałymi Klientami, automatycznie dołączą do Klubu Luxustrip Premium, dedykowanego miłośnikom podróży. W Klubie będą czekać na Państwa nie tylko atrakcyjne oferty specjalne, ale i wybrane usługi ekstra.

Do czasu otwarcia mogą Państwo rejestrować się za pośrednictwem niniejszej strony otrzymując w zamian roczne członkostwo na specjalnych zasadach. Na uroczyste otwarcie oczywiście zaprosimy Państwa jako naszych Gości VIP.Bądźcie razem z nami, ciesząc się na powstanie czegoś wyjątkowego na polskim rynku.

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Ronald Wirner, CEO